Вид двох берегив шириною 36м попливли два плавци. До зустричи один з них проплив 15 м. Скильки метрив до зустричи проплив другий плавець. УСЛОВИЯ КАК ЗАПИСАТЬ????

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 плавець -- 15 м                  Добра дужка -- 36 м                                                       2 плавець -- ?м                                                                                                         36-15=21(м) -- проплив 2 плавець!                                                                              Відповідь: 2 плавець пропливе 21 метр