Від двох пристаней, відстань між якими дорівнює 20 км, одночасно в одному напрямі вирушили два човни. Швидкість другого човна, який наздоганяє першого, становить 10 км/год, а швидкість першого 5 км/год. Через скільки годин чове...

Від двох пристаней, відстань між якими дорівнює 20 км, одночасно в одному напрямі вирушили два човни. Швидкість другого човна, який наздоганяє першого, становить 10 км/год, а швидкість першого 5 км/год. Через скільки годин човен наздожене першого?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
s = v * t - формула пути s = 20 км - расстояние между лодками v = 10 - 5 = 5 км/ч - скорость сближения при движении вдогонку t - ? --------------------------- t = 20 : 5 = 4 (ч) - через 4 часа вторая лодка догонит первую Вiдповiдь: через 4 годин човен наздожене першого.