Від іменників утвори прикметники з суфіксами -ськ-, -зьк-, -цьк-. Склади словосполучення з поданих слів Київ, Тернопіль, Україна, козак, Львів, чумак, Полісся, Запоріжжя, Париж, Поділля, ткач.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
київський, тернопильський, український, козацький , львівський, чумацький, поліський, запоріжскій, парижський, подільський, ткацький