Від іменників,що в дужках,утвори прмкметники і спиши речення.Понад тисячу років тому східні слов'яни утворили могутню державу (Київ).Русь-одну з наймогутніших держав того часу.На берегах Дніпра височів славетний Київ із розкішн...

Від іменників,що в дужках,утвори прмкметники і спиши речення. Понад тисячу років тому східні слов'яни утворили могутню державу (Київ).Русь-одну з наймогутніших держав того часу.На берегах Дніпра височів славетний Київ із розкішним княжим двором,величним (Софія)собором.(Київ) купці на своїх човнах допливали до (Кавказ)берегів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Понад тисячу років тому східні слов'яни утворили могутню державу Київську Русь - одну з наймогутніших держав того часу. На берегах Дніпра височів славетний Київ із розкішним княжим двором,величним Софіївським собором. Київські купці на своїх човнах допливали до Кавказьких берегів.