Від однієї станції одночасноу протележний напрямок вирушили два поїзди.Швидкість першого поїзда 57км/год,а швидкість другого - на 5 км/год менша. через який час відстань між поїздами буде 436км?

Від однієї станції одночасноу протележний напрямок вирушили два поїзди.Швидкість першого поїзда 57км/год,а швидкість другого - на 5 км/год менша. через який час відстань між поїздами буде 436км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 57-5=52(км/год) - швидкість другого поїзда; 2) 57+52=109(км/год)- сума швидкостей; 3) 436 : 109=4(год)- час.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы