Від поданих географічних назв утворіть і запишіть прикметники за допомогою суфіксв -ськ- Лейпциг, Дрогобич, Іртиш, Карпати, Оренбург, Сиваш, Овруч, Південний Буг, Воронеж, Черкаси, Біла Церква,Галичина, Цюрих, Острог, Кагарлик,...

Від поданих географічних назв утворіть і запишіть прикметники за допомогою суфіксв -ськ- Лейпциг, Дрогобич, Іртиш, Карпати, Оренбург, Сиваш, Овруч, Південний Буг, Воронеж, Черкаси, Біла Церква,Галичина, Цюрих, Острог, Кагарлик, Ніжин, Рига, Прилуки, Ладога, Норвегія, Запоріжжя, Бахмач.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лейпцигський, Дрогобиський, Iрттшський, Карпатський, Оренбургський, Сивашський, Овчурський, Пiвденний, Бугський, Воронежський, Черкаський, Бiлоцерквiйський, Галичинський, Цюрхський, Острогський, Кагарликський, Нiжинський, Ригський, Прилукський, Ладогський, Норвегський, Запорiжський, Бахмачський.