Вiд поданих Iменникiв утворiть прикметники. Iз двома прикметниками складiть два речення. Кавказ, Калуш, Норвегiя,Одеса,, Прага, парубок, товариш, козак
Вiд поданих Iменникiв утворiть прикметники. Iз двома прикметниками складiть два речення.
Кавказ, Калуш, Норвегiя,Одеса,, Прага, парубок, товариш, козак
Ответ(ы) на вопрос:
Кавказький;калушський;норвезький;одесський; пражський; товариський; парубський;козацький.
1) На день народження мого друга Степана,ми iли пражський торт.
2) Одесськi люди,дуже привiтнi.