Від поданих іменників утворіть присвійні прикметники з суфіксом ин. Донька, нянька, лялька, сопілка, жінка, русалка, вчителька, матінка, Оленка, Галинка, кицька, приятелька, рибалка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Донька-доньчин; нянька-няньчин; лялька-ляльчин; сопілка-сопілчин; жінка-жінчин; вчителька-вчительчин; Оленка-Оленчин; Галинка-Галинчин; кицька-кицьчин; приятелька-? ;рибалка-рибалчин.