Від поданих кількісних числівників утворіть збірні. Чи завжди це можливо? Поясніть. До утвореннх збірних числівників доберіть іменники і запишіть. З р а з о к. Троє поросят. Три, шість, вісім, дев`ять, десять, сімнадцять, двадц...

Від поданих кількісних числівників утворіть збірні. Чи завжди це можливо? Поясніть. До утвореннх збірних числівників доберіть іменники і запишіть. З р а з о к. Троє поросят. Три, шість, вісім, дев`ять, десять, сімнадцять, двадцять, п`ять, тридцять, сорок сім.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шестеро людей Восьмеро кабанів Дев'ятеро лисиць Десятеро зозуль Сімнадцятеро зайців Двадцятеро кролів П'ятеро собак Тридцятеро птахів Не завжди. Наприклад з сорока сіми не можна утворити збірний числівники