Від поданих слів створити іменники із значенням особи за допомогою суффіксів (ник ик овик івник овник атник) хутро теля книга пасіка участь вість залізниця ар яр чоботи годинник різьба аптека шахта

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-ник-, -овик-, -івник-, -атник-: хутро - хутровик теля - телятник книга - книжник пасіка - пасічник участь - учасник вість - вістівник залізниця - залізничник -ар-, -яр-:  чоботи - чоботяр годинник - годинникар різьба - різьбяр аптека -аптекар шахта -шахтар