Вiд поданих слiв утвори спiльнокореневi й запиши за зразком. Зразок- Герой-геройськиий вчинок. низ-.........х...
Вiд поданих слiв утвори спiльнокореневi й запиши за зразком. Зразок- Герой-геройськиий вчинок. низ-.........хмари село-........будинок козак-..............пiсня ткач-...............верстат грузнути-.............болото З двома словосполученнями склади речення
Ответ(ы) на вопрос:
низ-низко хмари село- селянський будинок козак- козацька пiсня ткач- ткацький верстат
грузнути- погрузнути в болото
Мій батько працює на ткацькому верстаті
Козацька пісня лунала десь далеко
низькі хмари ,сільський будинок,козацька пісня,ткацький верстат,грузне болото.