Від поданих у дужках іменників утворити присвійні прикметники І. Слухняному синові (батько) наказ – найлегша ноша. (Коваль) діти з іскор зорі роблять. Нехай горшки б’ються на (гончар) голову. Солодка морква, та в (сусід) город...

Від поданих у дужках іменників утворити присвійні прикметники І. Слухняному синові (батько) наказ – найлегша ноша. (Коваль) діти з іскор зорі роблять. Нехай горшки б’ються на (гончар) голову. Солодка морква, та в (сусід) городі. Через (баба) телята не можна вовкові і в город подивитись. Безличний, як попів Гриць. Де Крим, де Рим, а де (піп) груша. Хороший, як (Микита) свита навиворіт. (Теща) язика аршином не зміряєш. Пшениця – то (мужик) мука, (мельник) біда, а (пан) їда. Всім багата (трудар) хата.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Батьковий, 2. Ковальські, 3. Гончарську, 4. Сусідському, 5. Бабусині, 6. Попова, 7. Микитова. 8. Тещин, 9. Мужицька, мельницька, панова, 10. Трударева.  =)