Від поданих власних назв утворіть прикметники за допомогою відповідних суфіксів, напр., Прага – празький. Відзначте, у яких прикметниках відбувається чергування приголосних, а в яких не відбувається. Франція, Люксембург, Норвег...

Від поданих власних назв утворіть прикметники за допомогою відповідних суфіксів, напр., Прага – празький. Відзначте, у яких прикметниках відбувається чергування приголосних, а в яких не відбувається. Франція, Люксембург, Норвегія, Санкт-Петербург, Галич, Калуга, Сиваш, Балхаш, Дамаск, інгуш.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Франція-французький -не відбувається чергування Люксембург-люксембурзький - відбувається г-з Норвегія - норвезький - відбувається г-з Санкт-Петербург-Санкт-Петербурзький - відбувається г-з Галич- галичанський- не відбувається Калуга-калузький - відбувається г-з Сиваш-сивашівський - не відбувається Балхаш - балхаський - відбувається ш-с Дамаск-дамасківський- не відбувається Інгуш - інгуський -відбувається ш-с