Від пристані одночасно у протилежних на- прямках відпливли два моторних човни. Ч?

Від пристані одночасно у протилежних на- прямках відпливли два моторних човни. Ч??рез 6 год відстань між ними була 378 км. Знайди швидкість другого човна, якщо швидкість першого 35 км/год
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РЕШЕНИЕ (на русском) 1)  35 км/час * 6 час = 210 км - прошел первый 2) 378 - 210 = 168 км - прошел второй 3) 168 км : 6 час = 28 км/час - скорость второго ОТВЕТ: 28 км/час