Від села до станціі Василько може доїхати на велосипеді за 3 год, а пішки дійти за 7 год. Його швидкість пішки на 8км/год менша ніж на велосипеді. З якою швидкістю їздить Василько на велосипеді? Яка відстань від села до станціі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай швидкість Василька на велосипеді х км/год, тоді швидкість пішки (х - 8) км/год. За умовою задачі складемо рівняння: 7(х - 8) = 3х 7х - 56 = 3х 4х = 56 х = 14 (км/год) х - 8 = 14 - 8 = 6 (км/год) S = 14·3 = 42 (км) Відповідь: на велосипеді Василько їздить зі швидкістю 14 км/год; від села до станції 42 км.