Від станції Барвінкова до станції Волошкова поїзд рухався 6 год зі швидкістю 50 км год. відстань від станції Волошкова до станції Квітнева в 3 рази довша. Її поїзд подолав за 15 год. Зякою швидкістю рухався поїзд від станції Во...

Від станції Барвінкова до станції Волошкова поїзд рухався 6 год зі швидкістю 50 км год. відстань від станції Волошкова до станції Квітнева в 3 рази довша. Її поїзд подолав за 15 год. Зякою швидкістю рухався поїзд від станції Волошкова до станції Квітнева?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спочатку дізнаємося відстань від станції Барвінка до станції Волошкова 6*50=300 км Тепер дізнаємося відстань від станції Волошкова до станції Квітнева 300*3=900 км Ну а тепер швидкість з якою рухався потяг 900:15=60 км/год Відповідь:60 км/год