Від яких слів утворенно кожне з поданих імен? Яким способом? ВОЛОДИМИР, ЯРОСЛАВ, БОГДАН, МИРОСЛАВА, ВЛАДИСЛАВ, ДОБРОДІЯ, БОРИСЛАВ, ЛЮБОМИР, БУДИМИР, ЛЮДМИЛА, СВЯТОСЛАВ, В"ЯЧЕСЛАВ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Володар і мир  Богом Даний Мир і слава Влада і слава Добро і дія Борис і Слав Любить Мир Буде Мир Людьми Мила Свято Славить