Відділ цибулеві: Написати їх кількість видів,життєву форму,листок,формулу квітки,суцвіття,плід,представники,значення.
Ответ(ы) на вопрос:
це багаторічні рослини, з двостатевими квітками. оцвітинна в них складена з шести вільних пелюсток. у квітці 6 тичинок і 1 маточка. суцвіття - зонтик, плід - коробочка. наприклад цибуля, часник. для них характерний різкий запах, він зумовлений тим, що рослини виділяють фітонциди - леткі олії. їх використовує в їжу людина, для лікування та спеції. в україні існує понад 40 видів