Виделі корень і закінченняДобро -злоХолод-теплорадість-журбасила - слабкістьспокій -боротьбасуша - мокротасухий - вологийгора - долинаніч - деньранок - вечірпівдень - північ.

Виделі корень і закінчення Добро -зло Холод-тепло радість-журба сила - слабкість спокій -боротьба суша - мокрота сухий - вологий гора - долина ніч - день ранок - вечір південь - північ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добро -зло Холод-тепло радість - журба сила - слабкість спокій -боротьба суша - мокрота сухий - вологий гора - долина ніч - день ранок - вечір південь - північ.