Вiдгуг на прочитаний твiр План 1.Автор,назва твору 2.Змiст 3.Чи актуальна тема твору 4.Оцiнка твору а)Головне що автор хоче сказать 5. Мое враження вiд прочинного. Треба написати сочинение на твiр "Митькозавр з юркiвки"за...

Вiдгуг на прочитаний твiр План 1.Автор,назва твору 2.Змiст 3.Чи актуальна тема твору 4.Оцiнка твору а)Головне що автор хоче сказать 5. Мое враження вiд прочинного. Треба написати сочинение на твiр "Митькозавр з юркiвки"за цим планом . Пожалуйста очень надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені дуже спобався твір Я. Стельмаха «Митькозавр з Юрківки або химера лісового озера». Його зміст дуже цікавий. Два друга Митькозавр та Сергій пройшли через цікаві пригоди, захопилися зоологією. Ці пригоди сталися з ними абсолютно випадково ,зайнялися вони зоологією також тільки через вигадку і це класно! Головні герої твору кмітливі, вигадливі, розумні хлопці, які спроможні на все заради мрії! Твір вчить нас бути терплячий та у всьому шукати плюси. Моє враження від цієї повісті дуже позитивне і я також хотіла б собі такі пригоди!