Виділене слово вжите в переносному значенні в реченні: А СОНЯШНИКИ зовсім не ворушаться і нікуди не повертають голів (Ю. Янов-ський) Б Наді мною ночами ВІДПЛАКАЛА мати, я ж не зрікся ні мови, ні пісні її (Д. Пав-личко); В Нумо ...

Виділене слово вжите в переносному значенні в реченні: А СОНЯШНИКИ зовсім не ворушаться і нікуди не повертають голів (Ю. Янов-ський) Б Наді мною ночами ВІДПЛАКАЛА мати, я ж не зрікся ні мови, ні пісні її (Д. Пав-личко); В Нумо слово рятувать, СЛАВУ предків поновлять! (П. Куліш); Г Погляд її полетів у високість БЕЗДОННОГО літнього неба (Р. Іванченко); Д Невже ми ніколи не станемо ГОРДИМИ? (В. Михайленко).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. ні 2. ні 3.ні 4.ні 5.ні