Виділені слова з великої літери. 1. Прочитати і списати словосполучення ВИЙШЛИ на ВУЛИЦЮ; ПОЇХАЛИв МЕТРО; ЗУСТРІЧ з ДРУЗЯМИ; від ПОНЕДІЛКА до ЧЕТВЕРГА; ХЛОПЧИКИ й ДІВЧАТКА; МАЛИЙ але СИЛЬНИЙ. 2.За допомогою яких слів зв*язані м...

Виділені слова з великої літери. 1. Прочитати і списати словосполучення ВИЙШЛИ на ВУЛИЦЮ; ПОЇХАЛИв МЕТРО; ЗУСТРІЧ з ДРУЗЯМИ; від ПОНЕДІЛКА до ЧЕТВЕРГА; ХЛОПЧИКИ й ДІВЧАТКА; МАЛИЙ але СИЛЬНИЙ. 2.За допомогою яких слів зв*язані між собою виділері слова?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ці слова зв'язані за допомогою прийменників.