Відмінними між народними і літературними казками є:                                                        а) герої з тваринного світу;      б) неймовірні, фантастичні події;       в) усна і писемна форма побутування;    г) чер...

Відмінними між народними і літературними казками є:                                                        а) герої з тваринного світу;      б) неймовірні, фантастичні події;       в) усна і писемна форма побутування;    г) чергування слів автора і персонажів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в ))))))))))):-D :-);-) :-( :-I :-> :-* :-D :-Q :-P :-S