Відомо що 5 кілограм яблук коштують стільки скільки 4 кілограма скільки кілограмів груш можна купити замість 35 кг яблук
Відомо що 5 кілограм яблук коштують стільки скільки 4 кілограма скільки кілограмів груш можна купити замість 35 кг яблук
Ответ(ы) на вопрос:
1)35/5=7
2)4*7=28
Вот пожалуйста ответ)
35:5=7
7*4=28
Відповідь 28
Не нашли ответ?
Похожие вопросы