Відповіді на казку "Країна Недоладіі" 1. Хто виступає в казці носієь добра 2. Хто віступає в казці носієм зла 3. Чому Аля потрапила в краіни Недоладіі 4. Хто є мешканцями країни недоладіі 5. Чим змінилася Аля після подорождя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Аля 2. Недорадник 3. Бо ніколи не доводила діло до кінця 4. Ті, хто не люблять доводити справу до кінця і не роблять цього 5. Так, тепер вона завжди доводить справу до кінця