Відповісти на запитання: "Чи можна вважати Тома і Гека щасливими людьми?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Том і Гек - люди щасливі, бо як можна описати таких хоробрих, добрих навіть коли вони інколи наївні і дивні. Вони полубляють пригоди і часто йдуть на ризик, а на це не кожен здатен. Вони пробують життя на всі смаки, і їх без докору і сумління можна назвати щасливими людьми!