Відреагувати словосполучення! В одинадцять годин |Семидесяті роки Події співали у часи |Без десяти хвилин п'ять Працювати по совміснецтву|Підписувати газ...
Відреагувати словосполучення!
В одинадцять годин |Семидесяті роки Події співали у часи |Без десяти хвилин п'ять
Працювати по совміснецтву|Підписувати газети
Відкрити зошит|Завірити документ
Одружуватися на комусь|Штатський одяг
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в одинадцятій годині сімдесяті роки події співали у часи без дисяти хвилин п`ять працювати по парах друкувати газети розгорнути зошит звіритись з документом виходити заміж за форма