Відреагувати словосполучення! В одинадцять годин |Семидесяті роки                                                                           Події співали у часи |Без десяти хвилин п'ять Працювати по совміснецтву|Підписувати газ...

Відреагувати словосполучення!  В одинадцять годин |Семидесяті роки                                                                           Події співали у часи |Без десяти хвилин п'ять Працювати по совміснецтву|Підписувати газети Відкрити зошит|Завірити документ Одружуватися на комусь|Штатський одяг
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в одинадцятій годині сімдесяті роки події співали у часи без дисяти хвилин п`ять працювати по парах друкувати газети розгорнути зошит  звіритись з документом  виходити заміж за форма