Відреагуйте подані речення .Запишіть правильність варіанти: а)По слідуючому питанню виступить голова комісії.б)Необхідно додержуватись регламенту .в) Я виходжу на слідуючій зупинці.г)Він діяв згідно розпорядження керівництва ко...

Відреагуйте подані речення .Запишіть правильність варіанти: а)По слідуючому питанню виступить голова комісії.б)Необхідно додержуватись регламенту .в) Я виходжу на слідуючій зупинці.г)Він діяв згідно розпорядження керівництва компанії.д) Я живу по вулиці грушевського.е) Питання внесене у повістку дня .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по наступному необхідно придержуватись я виходжу на наступній він діяв відповідно до я живу на вулиці питання винесене на повістку