Відреагуйте речення. 1Сергійко зустрів товариша дружним потиском руки.2 Шостий клас у нас дружній.3 Будинки знаходяться на сусідських вулицях.4 Лейтенант був одягнений у нову воєнну форму Допоможіть!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сергійко зустрів товариша дружнім потиском руки. Шостий клас у нас дружний. Будинки знаходяться на сусідніх вулицях. Лейтенант був одягнений у військову форму.