Відреагуйте речення:- Рекомендуємо перевести цього працівника на другу роботу.-Директор приймає по службовим справам з трьох годин.-Учитуючи ситуацію, ми зуміли вийти зі скрутного становища.- Підвивши підсумки, з'явилось відчут...

Відреагуйте речення: - Рекомендуємо перевести цього працівника на другу роботу. -Директор приймає по службовим справам з трьох годин. -Учитуючи ситуацію, ми зуміли вийти зі скрутного становища. - Підвивши підсумки, з'явилось відчуття задоволення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Рекомендуємо перевести цього працівника на іншу роботу. -Директор приймає з питань службових справ з третьої години. -Ураховуючи ситуацію, ми зуміли вийти зі скрутного становища. - Коли підбили підсумки, з'явилось відчуття задоволення.