Відредагуйте текст,використовуючи синоніми Мишко любить ходити до дідуся в гост

Відредагуйте текст,використовуючи синоніми Мишко любить ходити до дідуся в гості.Дідусь завжди з радістю зустрічає Мишка.Дідусь пригощає Мишка смачними яблуками,грушами,цілющим медом. Мишко із задоволенням працює у дідусевому саду.Мишко може і води бджілками-трудівницями налити і суху гілочку на яблунці зрізати. Радіє дідусь-славний помічник росте
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можна замінити словами: Старенький,літній чоловік