Відредагувати подані речення... 1. На нараду послали зоотехніка, два агрономи й одну автомашину 2.Це фільм про бідну дівчину,яка,пройшовши через любов та інші нелюдські випробовування ,знайшла вірний шлях у житті. 3.Не балують...

Відредагувати подані речення... 1. На нараду послали зоотехніка, два агрономи й одну автомашину 2.Це фільм про бідну дівчину,яка,пройшовши через любов та інші нелюдські випробовування ,знайшла вірний шлях у житті. 3.Не балують споживачів і блюдами з борошна ,а саме пиріжками з сиром ,повидлом ,варениками,салатами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 На нараду послали зоотехніка , двох агрономів та одну автомашину. 2 Це фільм про бідолашну дівчину,яка,пройшовши через любов та інші тяжкі випробовування ,знайшла вірний шлях у житті. 3 Не пригощають споживачів і стравами з борошна ,а саме пиріжками з сиром ,повидлом ,варениками,салатами