Відредагувати речення . Ми зайняли перше місце в конкурсі на самий кращий малюнок,а сусідня школа потерпіла поразку,бо не має досвіду(вперше приймає участь у змаганнях) .
Відредагувати речення .
Ми зайняли перше місце в конкурсі на самий кращий малюнок,а сусідня школа потерпіла поразку,бо не має досвіду(вперше приймає участь у змаганнях) .
Ответ(ы) на вопрос:
Ми зайняли перше місце в конкурсі за самий кращий малюнок,а сусідня школа зазнала поразку,бо не мала досвіду(вперше брала участь у змаганнях)