Відредагувати речення. Розмовляю з Андрійом Петровичем. Повідомте Марії Васильовній. Після доща роса заблищала під промінням сонця. Без цукра і сиропа печиво не буде смачним. Своєю радостю поділись із друзями. ...

Відредагувати речення. Розмовляю з Андрійом Петровичем. Повідомте Марії Васильовній. Після доща роса заблищала під промінням сонця. Без цукра і сиропа печиво не буде смачним. Своєю радостю поділись із друзями. Допоможіть нам, Надіє Андріївна. Прийшов лист від Ткачук Олега Йосиповича.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розмовляю з андрієм петровичем Повідомте марії василівні Після дощу роса заблищала під промінням сонця Без цукру і сиропу печиво не буде смачним Своєю радістю поділися з друзями Допоможіть нам надіє андріївно Прийшов лист від ткачука олега йосиповича