Відредагувати реченя: 1) Я, мабуть, важко признатись вам, професор, навіть, у найменшій своїй помилці 2)Учені-мікробіологи на протязі багатьх років досліджують вірусні інфенції, які нажаль являють ще серйозну загрозу здоров'я л...

Відредагувати реченя: 1) Я, мабуть, важко признатись вам, професор, навіть, у найменшій своїй помилці 2)Учені-мікробіологи на протязі багатьх років досліджують вірусні інфенції, які нажаль являють ще серйозну загрозу здоров'я людям
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Мені,мабуть,важко признатись вам,професор,навіть ,у найменшій своїй помилці. 2)Учені-мікробіологи на протязі багатьох років досліджують вірусні інфекції,які нажаль являють ще серйозну загрозу здоров*ю людей