Відредагувати словосполучення.)))))) Музей під відкритим небом. Шести десятирічний дідусь. На моє день народження. Самий вірний приятель. Поступив у продажу. Очень срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Музей під відкритим небом - Музей просто неба. На моє день народження. - На мій день народження. Самий вірний приятель. - Відданий приятель. Поступив у продажу. - Надійшов у продаж. Шести десятирічний дідусь. - Шістдесятирічний дідусь.