Відредагуй речення щоб не було двозначності 1 Учень зайшов у клас. Він був дуже сумний. 2 Вершник сидить на коні. Його грива розвивається у повітрі. 3 Дівчата збирали польові квіти . Вони були дуже гарні.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Учень який зайшов у клас був дуже сумний. 2 На коні грива розвивається у повітрі сидить вершник. 3 (Либо 1 лбо 2) 1)Дівчата які збирали польові квіти були дуже гарні.                                          или 2) Польові квіти які збирали дівчата були дуже гарні.