Відредагуйте речення. 1. На жаль, в аптеці не було самого ефективного обезболюючого препарату, який допомагає при такій болі. 2. Команда десятої групи нанесла переконливу поразку команді суперників, не дивлячись на їх численну ...

Відредагуйте речення. 1. На жаль, в аптеці не було самого ефективного обезболюючого препарату, який допомагає при такій болі. 2. Команда десятої групи нанесла переконливу поразку команді суперників, не дивлячись на їх численну перевагу. 3. Так як у нас з Сашком співпадають інтереси, ми обоє зробили підписку на журнал.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.найефективнішого замість самий ефективний далі не знаю ,що думаю правильно 2 не знаю 3.разом замість обоє