Вiдредагуйте речення 1.Тремтiвша з переляку пташка сховалася серед зеленого листя чагарникiв. 2.На поросших мохом старик колодах сидiла зграйка синичок. 3.Птахи, сумуючi за лiтнiм теплом, збираються вiдлiтати у вирiй. 4.Дiвчина...

Вiдредагуйте речення 1.Тремтiвша з переляку пташка сховалася серед зеленого листя чагарникiв. 2.На поросших мохом старик колодах сидiла зграйка синичок. 3.Птахи, сумуючi за лiтнiм теплом, збираються вiдлiтати у вирiй. 4.Дiвчина вразивша мене своiми словами, знiяковiло посмiхнулась. 5.Почервонiвше вiд швидкоi ходи обличчя сестри враз якось змiнилося. 6.Вiдпочиваючi на морському узбережжi туристи щодня вирушають у походи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
серед зеленого листя чагарникiв, з переляку тремтівши сховалася пташка