Відредагуйте речення 1)Вже на протязі трьох років я переписуюся зі своїми законними колегами 2)Мені назначили побачення в дві години3)На підтвердження сказаного приведу слідуючі приклад
Відредагуйте речення 1)Вже на протязі трьох років я переписуюся зі своїми законними колегами
2)Мені назначили побачення в дві години3)На підтвердження сказаного приведу слідуючі приклад
Ответ(ы) на вопрос:
вже на протязі трьох років я переписуюся зі своїми колегами.Мені призначили побачення о другій годині.На підтвердження сказаного наведу наступний приклад.