Відредагуйте речення 1.Зараз без п'ятнадцятий сім. 2.Він прийшов у половині третього. 3.Батьки пішли,а діти залишилися одні. 4.Три брата зустрілись після канікул. 5.Апельсини зааажили два з половиною кілограма. Зараннє дя...

Відредагуйте речення 1.Зараз без п'ятнадцятий сім. 2.Він прийшов у половині третього. 3.Батьки пішли,а діти залишилися одні. 4.Три брата зустрілись після канікул. 5.Апельсини зааажили два з половиною кілограма. Зараннє дякую даю 15балів чесно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зараз за чверть сьома. Він прийшов о  пів третьої. Батьки пішли, а діти залишились самі. Три брати зустрілись після канікул. Апельсини заважили два з половиною кілограми.