Відредагуйте речення)* будь ласка дуже потрібно завтра кр а я не розумію цього:1):на наступному уроці ми будемо розповідати про прочитане літом2)Прочитавши вірш,Марії здалося,що дехто з учнів не зрозумів його змісту)будь ласка ...

Відредагуйте речення)* будь ласка дуже потрібно завтра кр а я не розумію цього: 1):на наступному уроці ми будемо розповідати про прочитане літом 2)Прочитавши вірш,Марії здалося,що дехто з учнів не зрозумів його змісту) будь ласка поможітьььь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На наступному уроці ми будемо розповідати про прочитане влітку. Прочитавши вірш,Марія зрозуміла,що дехто з учнів не зрозумів його змісту або Коли Марія прочитала вірш, їй здалося, що дехто з учнів не зрозумів його змісту.