Відредагуйте речення і поставте розділові знаки Наша природа потребує бережливого ставлення і нашого захисту. Я не знаю по якому адресу проживае новоприбулий однокласник . Моя пропозиція я рахую є самою найкращою. На Україні пр...

Відредагуйте речення і поставте розділові знаки Наша природа потребує бережливого ставлення і нашого захисту. Я не знаю по якому адресу проживае новоприбулий однокласник . Моя пропозиція я рахую є самою найкращою. На Україні проживає багато національностей.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(Наша) Природа потребує  бережливого ставлення і захисту. Я не знаю, за якою адресою живе новий однокласник. Я рахую, моя пропозиція  була найкращою.  На території України проживає різновид національностей.