Відредагуйте речення і запишіть його.    Роки навчання в школі - це найкращий період життя, який дає відбиток на характер і майстерність майбутнього спеціаліста.

Відредагуйте речення і запишіть його.     Роки навчання в школі - це найкращий період життя, який дає відбиток на характер і майстерність майбутнього спеціаліста.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Роки навчання в школі - це найкращий період життя, який впливає на характер і майбутнє
Гость
Найкращий період життя, який дає відбиток на характер і майстерність майбутнього спеціаліста це-роки навчання в школі