. Відредагуйте речення: На прошлій неділі я не відвідував пари із-за хвороби. Через дві неділі прийшли результати, що я поступив у вищий учбовий заклад. По цьому поводу виступаючий добавив ще перу слів. Любий бажаючий може прий...

. Відредагуйте речення: На прошлій неділі я не відвідував пари із-за хвороби. Через дві неділі прийшли результати, що я поступив у вищий учбовий заклад. По цьому поводу виступаючий добавив ще перу слів. Любий бажаючий може прийняти участь в багаточисленних акціях.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На минулому тиждні я не відвідував пари через хворобу.Через два тиждня прийшли результати  , що я вступив у вищий навчальний заклад. По цій причині виступаючий додав ще декілька слів.Будь-який бажаючий може(має змогу) прийняти участь у багаточисленних акціях