Відредагуйте речення: Перспектива на майбутнє нульова. Дідьничому інспекторові не пощастило знайти переконливих свідоцтв. Зупинився автомобіль з кількома людьми в штатському. Ополудні на сходах Капітолію вони присягнули на вірн...

Відредагуйте речення: Перспектива на майбутнє нульова. Дідьничому інспекторові не пощастило знайти переконливих свідоцтв. Зупинився автомобіль з кількома людьми в штатському. Ополудні на сходах Капітолію вони присягнули на вірність Конституції США. Негайно прийміть міри щодо поліпшення видавничої справи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Плани на майбутнє нульові.  Перспектива - це запозичене слово, тому не бажано вживати його поряд з українським словом...- це інтерферем...   2) Дільничому інспекторові не пощастило знайти переконливих доказів, аргументів.   3) Зупинився автомобіль з кількома людьми, які були в цивільному одязі.  штатський - це калька з російської мови.   4) Опівдні на сходах Капітолію вони присягнули на вірність Конституції США.   ополудні - це слово рідковживане, і використовується більш у поетичному мовленні.   5) Негайно вжити заходів щодо поліпшення видавничої справи.   приймати міри - це калька... меры, мероприятия - це російські слова.