Відредагуйте речення: Репортер освічує події дня. Нам довелося ночувати під відкритим небом. Ця зустріч зіграла важливу роль у його житті. Невірний крок може принести велику шкоду. Приведені думки співпадають. тема Стилістичн...

Відредагуйте речення: Репортер освічує події дня. Нам довелося ночувати під відкритим небом. Ця зустріч зіграла важливу роль у його житті. Невірний крок може принести велику шкоду. Приведені думки співпадають. тема Стилістичні засоби лексикології та фразеології.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Репортер повідомляє про події дня. Ми були вимушені заночувати під відкритим небом. Ця зустріч відіграла важливу роль у його житті. Невірний крок може завдати великої шкоди. Приведені думки схожі.   я думаю що так