Відредагуйте речення. Ця безліч разів перечітуючі книжка, Вже давно просила Дбайливий рук «любителів книг» Із Бібліотечного гуртка. Мій товариш добро стріляв и всегда потрапляв у мішень. Я його плекаю, а ВІН мовчить, як риба об...

Відредагуйте речення. Ця безліч разів перечітуючі книжка, Вже давно просила Дбайливий рук «любителів книг» Із Бібліотечного гуртка. Мій товариш добро стріляв и всегда потрапляв у мішень. Я його плекаю, а ВІН мовчить, як риба об лід! Я рахую, що треба прійматі доля у всех шкільних міропріємствах по відзначенню святий. «Слово про похід Ігорів» - це дорогий пам'ятник нашої давнини. Его серце вщент Було переповнення радістю. Моя сестра - лікар по спеціальності цілімі днями только ті ї Робить, что лічіть своих пацієнтів. Возвісівшісь на гору, серця наші були сповнені торжеством, но комарі й тут кусаються як Скажені.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій товариш (так) гарно(вмiло) стріляв(,що) и завжди потрапляв у мішень. «Слово про похід Ігорів» - це найдорожча пам'ятка нашої давнини. Його серце було вщент переповнене радiстю. Моя сестра - лiкар за фахом,тому вона цiлими днями тiльки те й робить,що лiкує своїх пацієнтів. Пiднявшись на гору,серця нашi були сповненi торжеством(можливо захватом),але комарi й тут кусаються мов скаженi.