Відредагуйте речення Влітку по лінії відпочинку у них все було добре. Велика увага звертається на удосконалення організації чергування в класі. Нас тривожить рівень знань. Жодні випробування не страшили наших воїнів. На високом...

Відредагуйте речення Влітку по лінії відпочинку у них все було добре. Велика увага звертається на удосконалення організації чергування в класі. Нас тривожить рівень знань. Жодні випробування не страшили наших воїнів. На високому рівні пройшли зимові канікули
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Влітку відпочинок у них був хороший 2) Багато уваги приділяється сьворенню графіка чергування в класі 3) Нас не покоїть власний ступінь знань 4) Ніякі випробування не лякали наших воїнів 5)Зимові канікули провели дуже добре