Відредагуйте речення. Яке це мовлення?I. Як тільки буря вщухла, вони поверталися додому. 2. Коли зайде сонце, швидко смеркалося. 3. Незабаром до мене приїжджає приятель і розповідає про свої пригоди. 4. Коли розмова починається...
Відредагуйте речення. Яке це мовлення?I. Як тільки буря вщухла, вони поверталися додому. 2. Коли зайде сонце, швидко смеркалося. 3. Незабаром до мене приїжджає приятель і розповідає про свої пригоди. 4. Коли розмова починається, у приміщенні всі затихли.
Ответ(ы) на вопрос:
1.Вони поверталися додому, коли вщухла буря.
2.Швидко смеркалось, коли зайшло сонце.
3. Незабаром до мене приїде приятель і розповість про свої пригоди.
4. У приміщені всі затихли, коли почалася розмова.